Захоплення

Я часто кажу на семінарах своїм слухачам наступне.

Не варто боятися того, що хтось низько оцінить результат вашої праці, і тому нічого не робити. Якщо ви не робите нічого такого, що може спричинити шкоду іншим людям чи вам, – робіть своє діло і отримуйте насолоду від результатів, якими б вони не були. І сам дотримуюся цього правила.

 

У мене є хоббі – академічний (оперний) спів. Одного разу вирішив записати свій власний диск оперної класики і українських пісень.


Але життя приготувало несподіваний сюрприз – я захворів. Але не відмовився від задуму і за два дні записав 12 творів, а пізніше додав до них ще декілька.


Записи вийшли далеко не ідеальними, є багато недоліків, сильно далася навзнак хвороба. Але чи так важлива ідеальна якість для досягнення такої мети, як оцінити проміжковий результат наполегливої праці - занять вокалом? Мені здається, що ні.


Багато людей готові критикувати зусилля і результат праці іншої людини у той час, коли самі нездатні зробити ті дії, які критикують критикуют і висміюють. Мабуть, їм здається, що спробами принизити іншу людину насмішками, вони возносяться. Але, щоб злетіти до неба - потрібно виростити крила, а не пройтися по головам ближніх, як по сходам.
 

 

Арія Жермона

Арія Дон-Жуана 

Речитатив і арія Мазепи

Українська народна пісня "Не плач не журися, молодий козаче"

Українська народна пісня "Чорнії брови"

Демон. Третій романс

Арія Ренато "A la vita..."

Арія Родриго із опери "Дон Карлос"

Арія Ренато "Alsa ti..." із оперы "Бал-маскарад"

Аріозо Мазепи

Українська народна пісня "Стоїть явір над водою"

Українська народна пісня "Казав мені батько"

Con Te Partiro

Santa Lucia

Пісня Україні