Про форму цього сайту

1. Цей сайт я переклав українською мовою за 3 години, тому прошу вибачення за помилки та описки, які при цьому виникли. Я їх з часом виправлю.

 

2. Я закрив деякі сторінки - сторінки семінарів, тому посилання на ці сторінки будуть не робочі. Ці сторінки семінарів не принципові, вони використовувалися, доки я не виклав на сайт повні конспекти семінарів у вигляді книжок. Я зараз закрив сторінки семінарів, бо не встиг їх перекласти українською мовою. З часом перекладу і знову відкрию. Якщо у цьому буде потреба.

 

3. Цей сайт - просто моя візитівка-архів, у якому я зберігаю матеріали для БЕЗКОШТОВНОГО ознайомлення - книги з бізнесу, збірки віршів, аудіозаписи, деякі фото.

Цей сайт зараз не працює прямо на залучення клієнтів, хоча і робить це спонтанно, коли відвідувачі завантажують собі мої книги для читання. Тому сайт має таку застарілу графічну форму - багато тексту, нема фото подяк, нема фото з семінарів та іншого, про що я сам розповідаю на семінарах з реклами чи розробки та юзабіліті-аналізу сайтів.

Не варто думати, що я не знаю, як має виглядати хороший сайт. Якщо така думка закралася у вашу свідомість, то можете запросити мене прочитати семінар з розробки сайтів і юзабіліті-аналізу. Я думаю, що семінар на 900 слайдів вас хоч чимось здивує, ви почуєте щось нове для себе і не будете вважати, що я - нездара і неук, який не може зробити собі пристойного сайта і прикривається недолугими поясненнями.

 

Бажаю вам, шановний відвідувачу сайта, гарного дня і успіхів у роботі!