Благодійність

БлаготворительностьДо певного моменту свого життя я не міг назвати себе віруючою людиною. Але так сталося, що під впливом дивних подій мій світогляд змінився. А через якийсь час я став підтримувати, у міру можливості, храми та залучати до цього партнерів. Крім того, я почав надавати бекоштовні послуги деяким громадським організаціям. І свої книжки розмістив на цьому сайті для безкоштовного використання усіма бажаючими (але не для плагіату).

Можливість благодійності.

Якщо ви - православна віруюча людина і маєте бажання допомогти якомусь храму, то можу вам порадити наступне. Одними з основних предметів для богослужіння є потир та лжиця. Бажано, щоб ці предмети були срібними. Але не всі храми, особливо маленькі, можуть їх придбати. Українське ювелірне підприємство «Фамільні дорогоцінності» з міста Харкова налагодило виробництво срібних лжиць і комбіноаних потирів, які мають срібну чашу і посріблену чи позолочену латунну ніжку. Це суттєво здешевлює вартість потира, але зберігає його якість для богослужінь.

Вартість такого набору – комбінованого потира и лжиці – відносно невелика. І декілька людей можуть об'єднати кошти і придбати цей набір для свого храму. Це буде приємний і корисний подарунок.