Книги віршів

Ви можете ознайомитися з моєю поетичною творчістю. Повністю доступні для читання 2 збірки - "Щоденник блазня" і "Сітка рибалки".

Більшість творів мають прихований підтекст, не завжди очевидний, тому рекомендую починати читання зі статті "Від автора" до книги «Дивом даровані вірші».

 

Хочу одразу попередити читачів, що у перемішку з любовною та пейзажною лірикою, філософськими та релігійними віршами є багато епатажно-гумористичних творів. Деякі з них вже отримали жорстку оцінку критиків. Але я їх все одно публікую, бо вважаю, що їхній прихований зміст, не завжди очевидний для критиків, важливіший за гарну оцінку.

 

Також зазначу, що мені нудно писати у повній відповідності до літературних норм. Та і що таке "норми" у мистецтві?! Тому частина віршів може здатися важкою для читання через наявність інверсій, зміни ритмів, плаваючих наголосів, використання анжамбеману та іншого. Така стилістика мені подобається, бо вірщі - щоденник емоцій. І якщо для точної передачі емоцій мені потрібна саме така форма, то я буду її дотримуватися. Якщо вам буде складно прочитати якийсь вірш з першого разу, то прочитайте його декілька разів. І все стане на свої місця. А якщо ні - то просто прочитайте інший вірш.

 

Бажаю вам приємного читання!

 

Если же Вы хотите прочесть поэзию, которая соответствует литературным нормам, то Вы её найдёте в сборниках "Щоденник блазня" и "Сітка рибалки".

 

 

Сітка рибалки

Читати книгу повністю (PDF) 

 

 

Щоденник Блазня

Читати книгу повнвстю (PDF)

 

 

Краски астр
Читати Зміст і Вступ

 

 

 

 

 

 

Піца життя
Читати Зміст і Вступ

 

 

Дивом даровані вірші
Читати Зміст і Вступ